Opakowania na słodycze

Cukierki, ciasteczka, nawet krówki reklamowe – myśląc o nich, myślimy o pojedynczych sztukach pakowanych w kolorową reklamę. Nie znaczy to jednak, że słodkości nie możemy pakować w bombonierki, kuferki i większe opakowania. Zwłaszcza, gdy chcemy kogoś wyróżnić darując mu spersonalizowany lub po prostu bardziej znaczący upominek. Tego rodzaju opakowania możemy wykonać na zamówienie u specjalnych firm, które na gustowne opakowanie nałożą lub nadrukują wybrany przez nas materiał reklamowy. A jest w czym wybierać, pięknych opakowań upominkowych jest sporo.


Opakowania metalowe, puszki o ciekawym kształcie graweruje się laserowo, nanosząc na ich opakowania kolorowe nadruki. Małe puszki na pastylki, większe na czekoladki, o różnych kształtach – okrągłe, serca, prostokątne. Możemy być pewni, że obdarowany zachowa taką puszkę na przechowywanie bibelotów i pamiątek, a reklama lub nasze przesłanie na długo zostanie w pamięci.


Opakowania drewniane są równie popularne, a nawet bardziej gustowne, bo kojarzą się z tradycją i naturą. Takie drewniane opakowania mogą przyjąć kształt bombonierki z ręcznie wykonanymi, pysznymi pralinkami. Drewniane opakowanie z twoim logo może być podłużnym, eleganckim zamknięciem na ekskluzywną butelkę alkoholu.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *