Lizaki z logo, a może guma do żucia

Wśród cukierków reklamowych ciekawą pozycję posiadają lizaki i gumy do żucia. Są tym rodzajem produktów marketingowych, które zwykle umieszczamy w siedzibach firm czy w sklepach, umieszczając je przy kasie lub w poczekalni. Stanowią rodzaj podziękowania za wizytę w siedzibie firmy i cierpliwość czekania. Znajdujące się przy kasie stanowią przedłużenie dobrych manier ekspedienta. Na osłodę.


Lizaki dostępne są w wielu kolorach i różnych, ciekawych kształtach. Zamawiając tego rodzaju cukierki reklamowe, decydujemy o każdym szczególe – od samej reklamy poprzez kształt lizaka aż do jego koloru i smaku. Reklama w przeważającej większości znajduje się na filii zabezpieczającej smakołyk. Oczywiście najczęściej zamawianymi lizakami są lizaki płaskie (o kształcie serca lub koła) oraz lizaki kule. Do dyspozycji mamy jeszcze kształt… piramidki oraz sześcianu. Dostępne są one w smakach owocowych i coli. Niektóre firmy specjalizują się także w lizakach wykonanych z czekolady – te także posiadają różne kształty mające na celu wywołać uśmiech na twarzy klienta.


Równie często klienci sięgają po reklamowe gumy do żucia. Pojedyncze listki gum z logo lub nazwą firmy można spotkać w wielu miejscach. Co ciekawe, tego rodzaju reklama jest bardzo nienachalna, a niesamowicie zapadająca w pamięć. Gumy dostępne są w smakach owocowych i miętowym, w pełnych opakowaniach z listkami oraz w blistrach.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *