Balony – ranking popularności

Balony – ranking popularności

Z myślą o naszych wszystkich klientach, postanowiliśmy przygotować ranking popularności, dzięki któremu możecie się dowiedzieć, które z dostępnych na rynku balonów cieszą się największą popularnością wśród klientów. Pozwoli to Państwu zakupić takie balony reklamowe, które nie tylko znakomicie się prezentują, ale również mają wiele możliwości znakowania lub napełniania ich helem, zamiast zwykłego powietrza atmosferycznego.

Niezmiennie, od lat największą popularnością cieszą się tradycyjne balony lateksowe. Na nich mamy wiele opcji do wykonania nadruku. Obecnie na rynku dostępne są również balony z nadrukiem CMYK. Jest to nowość, dlatego koszt produkcji takich balonów jest najwyższy ze wszystkich. Chcąc jednak wyróżnić się na tle całej konkurencji, warto zainwestować te pieniądze i przeznaczyć je na stworzenie czegoś, co wyróżnia się z otoczenia. Nie jest to jednak pozbawione zasadności. Takie balony reklamowe znakomicie się nadają dla firm, posiadających w swojej identyfikacji wizualnej jakieś zdjęcie.b Umieszczenie go na powierzchni balonu stworzy bowiem niepowtarzalny efekt, którego można na próżno szukać u innych firm z konkurencyjnej branży.

Kolejnymi balonami, które również sprzedają się w olbrzymich ilościach są balony z nadrukiem, wypełniane helem. Ten rodzaj balonów ma swoje największe grono wielbicieli oczywiście wśród dzieci. Trudno bowiem wyobrazić sobie jakiekolwiek małe dziecko, które nie będzie uradowane na samą myśl, że oto może się bawić czymś, co unosi się w powietrzu. Balony reklamowe z helem czynią więc niewymowną frajdę wszystkim dzieciom, lubiącym proste i trwałe zabawki. Biorąc pod uwagę fakt, że koszt ich wyprodukowania jest niewiele droższy od tego, co kosztują balony z nadrukiem tradycyjne, coraz większa liczba firm decyduje się właśnie na nie.

Trzecimi w kolejności są balony reklamowe dużych rozmiarów i w rożnych ciekawych kształtach. Takie balony są adresowane do nieco starszych osób i bardziej wymagających klientów. Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają bowiem wykonać balony z nadrukiem w dowolnych kształtach. Jest to propozycja dla klientów z nieco zasobniejszym portfelem na balony z nadrukiem, ale gwarantująca znakomity efekt. Czy widzieliście bowiem jakiekolwiek balony reklamowe, które miałyby kształt waszego logo? Gwarantujemy że nie. Tak samo zaskoczeni będą wasi klienci, którym uda się dostać takie balony.

Ile to może kosztować? Balony z nadrukiem to ciekawa propozycja, a przy tym nie oczyszcza portfela nadmiernie. Możliwe jest zamówienie balonów reklamowych w dosyć niskich cenach, jeżeli zdecydujemy że mają to być balony jednokolorowe z nadrukiem po jednej stronie. Wówczas uda nam się zamówić ich dużą ilość. Cena będzie jednak proporcjonalnie rosła z tym, jak balony reklamowe będą coraz oryginalniejsze


Posted

in

by

Tags:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *